hero background

עמדות חכמות לאחסון וניפוק

הפתרון המהפכני להתייעלות לוגיסטית עמדות חכמות לאחסון וניפוק אוטומטי ממוחשב

LogisticCare’s Smart StorageUnits

הקצאת הרשאות ניפוק סלקטיבית

מעקב ובקרת ניפוקים מרחוק

מערכת אוטומטית חכמה לניהול מלאי

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן לייעל את המערך הלוגיסטי, מחפשים דרך נוחה ויעילה לניהול מלאי, חייבים למקסם את רצפת הייצור או לחתוך מיידית בהוצאות, הפתרון
המהפכני שלנו הוא הדבר האידיאלי עבורכם!

 

לוגיסטיקר, פרי פיתוחה של חברת אונו, הוא מחסן חכם, לאחסון וניפוק אוטומטי ממוחשב של ציוד ומוצרים מסוגים שונים.
שימוש בלוגיסטיקר מאפשר לכם למקסם את פרודוקטיביות העובדים, לחסוך באופן משמעותי בעלויות תפעוליות ולהגדיל רווחיות.

פתרון לוגיסטי לכל סוגי התעשיות

לוגיסטיקר מתאים לאחסון וניפוק מבוקר של מגוון רחב של מוצרים וציוד, ומספק פתרון חכם לכל ארגון שמעוניין לחסוך, להתייעל ולהישאר עם יד על הדופק.
מפעלי תעשייה בכל ענפי המשק
בתי חולים, מרפאות, ארגוני הצלה
מחסנים ומרלו"גים
תעשיות בטחוניות
מוסכים ויבואני רכב
טכנולוגיות ו IT
בנקים וחברות ביטוח
אוניברסיטאות ומכללות
חברות היי-טק
חברות תובלה ושינוע יבשתי, אווירי וימי

פתרונות מגוונים לכל סוגי הפריטים

S
פריטים זעירים וקטנים - רכיבים אלקטרוניים,אמפולות וכד'
M
פריטים בינוניים – ציוד משרדי, כפפות, כבלים, ביגוד, מכלי ספריי אביזרי מחשוב ועוד
L
פריטים גדולים - מכלי שמן, מחשבים, מכלולים מורכבים
פריטים כבדים במיוחד – ציוד במשקל של עד 39 ק"ג.
פריטים וציוד שדורשים בקרת טמפרטורה (קירור)

איך העמדות החכמות שלנו מאפשרות לכם להתייעל ולהמשיך לנהל בראש שקט?

עמדות לוגיסטיקר, מוצבת במרחב העבודה, והניפוק נעשה בקלות ובפשטות על ידי העובדים עצמם באמצעות העברת כרטיס עובד. משיכת המוצרים אורכת שניות ספורות בלבד, ומאפשרת לעובדים להמשיך לעבוד ברציפות וללא עיכובים. כך שאתם מקצרים תהליכים בניפוק מוצרים, לא מאבדים זמן וממקסמים באופן מיידי את פרודוקטיביות העובדים.

עמדות לוגיסטיקר תוכננו בדיוק מרבי על מנת למקסם את נפח האחסון שלהן ולנצלו בצורה מיטבית. לכן השימוש בהן מאפשר לכם לצמצמם את שטחי האחסון הנדרשים למינימום האפשרי, ולפנות את רצפת הייצור לצרכים אחרים ולהשתמש בצורה אופטימלית במרחב העבודה.

אנחנו יודעים שיש לכם הרבה על הצלחת לכן תכננו את לוגיסטיקר כך שתוכלו לנהל, לעקוב ולבקר את הכול מרחוק. על ידי מערכת מתקדמת לניהול משתמשים תוכלו לנהל הגבלות והרשאות סלקטיביות של ניפוק מוצרים לפי מחלקות ועובדים. המערכת כוללת כלי מעקב ובקרה מרחוק לרבות מנגנון התראה חדשני שמאפשר לכם להישאר תמיד עם היד על הדופק. כך שבכל רגע נתון תוכלו לדעת מי מהעובדים ניפק, אילו מוצרים, מתי ובאיזו תדירות, לצפות בהיסטוריית שימושים ולהפיק דוחות בחתכים שונים.

ניהול מלאי יכול להיות כאב ראש לא קטן, אבל מעכשיו אתם יכולים להיות רגועים, כי לוגיסטיקר עושה זאת עבורכם. מערכת ניהול המלאי החכמה של לוגיסטיקר מספקת התראות אוטומטיות בדוא"ל על מצב מלאי נמוך ושולחת הזמנות אוטומטיות אל ספקי הציוד. על ידי כך נמנעים עיכובים באספקת ציוד הנגרמים מחוסרים, עודפים מיותרים או בלאי ומתאפשרת עבודה רציפה. ניתן לממשק את מערכת ניהול המלאי של לוגיסטיקר למרבית המערכות והתוכנות הקיימות לניהול מלאי של הארגון.

IT, רפואה, תעשיה בטחונית, חברת ביטוח או מפעל מזון. לא משנה באיזה ענף או תעשייה אתם עוסקים, עמדות לוגיסטיקר הן פתרון אידיאלי עבורכם להתייעלות תפעולית. בין שמדובר בציוד רפואי, חומרי עזר לייצור תעשייתי או ציוד משרדי, בין שמדובר באבזרים למערכות מחשוב או למוצרים הדורשים קירור ובקרת טמפרטורה – אנחנו מתאימים את העמדות בדיוק לצרכים ולדרישות שתגדירו, כך שתוכלו לאחסן ולנפק באמצעותן מוצרים מסוגים שונים, בטווח רחב של גודל ומשקל.

צרו עימנו קשר

  צרו קשר ישירות למחלקות שלנו

  מכירות
  sales@ono.co.il
  תמיכה
  support@ono.co.il
  03-5500111